• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

BURSA GAYRİMENKUL

Türkiye'nin en kalabalık dördüncü şehri olan Bursa ilimiz, Osmanlı Devleti'nin de ilk başkenti olma özelliği ile tarihten bugüne kadar hızla gelişme göstermiş olmaktadır. Bu bağlamda; sanayi kenti olarak da seçkin bir konumda yer alan Bursa, ülkemiz içerisinde geniş göç alan iller arasında yer almaktadır. Bulunduğu konum ve göç alan yapısı ile gayrimenkul alanında da hızlı bir yapılaşmaya sahip olmaktadır. 

 

Bunlarla birlikte; hızla gelişme sağlamış olan Bursa Gayrimenkul, yatırım için son derece elverişli hizmet bütünlükleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda; alanında uzman kadro dahilinde yenilikçi çalışma şekli ile dikkat çekmekte olan seçkin hizmet, 1992 yılından itibaren gayrimenkul alanındaki beklentilere cevap verebilmektedir. 

 

Bunlara dahil olarak; pek çok proje dahilinde karşımıza çıkmakta olan Bursa Gayrimenkul, tamamlamış olduğu; Demirci Lale Evleri, Cadde 64, Demirci Emir Sitesi ve Çalı Sitesi ile Bursa'nın seçkin semtlerinde gayrimenkul imzasını atmış bulunmaktadır. Ayrıca; devam eden projeler arasında yer almakta olan; Osmangazi Panayır Evleri, Ata Park Evleri ve Özlüce Zümrüt Evleri ile de seçkin ve gelişen yapı ile hizmet sunmaya devam etmektedir. 

 

Aynı zamanda; Bursa ilinin gözde semtlerinde ve tarih kokan bünyesinde kolaylıkla sahip olunabilecek Bursa Gayrimenkul hizmet avantajları ile birbirinden özel yatırımlar için de uygun destekler sağlanabilmektedir. Bu bağlamda; müşteri odaklı çalışma sistemi ile beklentilerin tam karşılığının alınabileceği seçkin konutlara, uygun fiyatlar dahilinde erişebilmek de oldukça mümkündür.