• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUDANYA SATILIK KONUT

Yeşil Bursa'nın eşsiz güzellikteki sahil beldesi Mudanya, modern bir beldedir. Daha önceki yıllarda sadece bir sayfiye yeri olarak düşünülen Mudanya Bursa'nın şehirleşme planı kapsamında yol, çevre dizaynı, parsellenen arazilere planlı inşaat izni verilmesi gibi tedbirlerle son derece sistemli gelişmiş ve büyümüştür. Mudanya satılık konut konusunda da her bütçeye uygun ev ve daire fiyatları seçeneğine rastlayabilirsiniz.

 

Mudanya satılık konut seçeneklerini e-katalog bloğundan görebilir, telefonunuzu bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Yaşayacağımız yeri seçerken dikkat etmemiz gereken konular vardır. Örneğin; Merkeze yakın mı? ulaşım nasıl?, okul, cami, çarşı, pazar yakın mı?, bina depreme dayanıklı mı?, ısınma sistemi merkezimi? Gibi sorulara bulduğumuz yanıt, karar vermemizi kolaylaştıracaktır. 

 

Artık sadece sayfiye yeri değil daimi yerleşik konumuna bürünen Mudanya son derece modern, yeni ve estetik binaların yapılıp satışa sunulduğu hem yazlık hem de kışlık olarak düşünülebilecek şirin bir beldedir. Bursa'da her geçen gün azalan konut sayısı çevre ilçelere ve özellikle de sahil kesimlerine inşaat yaparak taleplere yanıt vermektedir. Mudanya satılık konut fiyatları kesinlikle makul fiyatlar olup, oda sayısı, kaçıncı kat oluşu, evin yönü, konumu gibi bazı özelliklerine göre belirlenmektedir. 

 

Marmara denizinin mavisi ile Bursa'nın yeşilinin buluştuğu noktadaki Mudanya ayrıcalıklı, şirin ve bir o kadar da modern yerleşim merkezidir. Konut almadan önce mutlaka incelemeli, görmeli ve daha sonra karar vermenizi öneririm.