• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

ORHANGAZİ SATILIK DAİRE

Orhangazi ilçesi Bursa'ya bağlı bir ilçe olup, Yalova ile Bura kara yolu üzerinde bulunmaktadır. Bursa’ya çok yakın olması sebebiyle sürekli değişim ve gelişim gösteren bir ilçedir. 

 

Orhangazi ilçesi İznik ilçesine de çok yakın olması sebebiyle İznik gölünden de yararlanma imkanı bulunmaktadır. Her yere ulaşımı kolay olan Orhangazi'den Yalova Üzerinden deniz otobüsü ile İstanbul'a gelmek 1,50 saatlik bir süredir. Bursa’ya 35 dakikalık bir süredir. Bu nedenle de son zamanlarda Orhangazi tercih sebebi haline gelmiştir. Ayrıca fabrikaların da yakın olması sebebiyle işçi kesimine de hitap etmektedir. Konut projeleri oldukça cazip fiyatlar ile müşterilerine hitap etmektedir. Orhangazi Satılık Konut projeleri oldukça rağbet gören projelerdir. 

 

Projelerde yer alan konutların inşaat kalitesi son derece yüksek ve fiyatlarının da cazip olması nedeniyle çok tercih edilen projelerdir. Site halinde olan konutların bahçeleri geniş ve çocuklar için de oyun alanları bulunmaktadır. Girişlerinde sesli ve görüntülü diafon olan bu evler güvenlik bakımından da ön plana çıkmaktadır. Orhangazi Satılık Konut projelerinde iklime göre hesaplamalar yapılarak binalara mantolama yapıldığından ısı kaybı da önlenmiş olmaktadır. İnsanların en çok rahatsız olduğu şey de ses gürültüsüdür. Alt kattan, yan komşudan ya da üst komşudan gelen sesler sizi rahatsız edebilir, ancak Orhangazi'de yapılan konutlarda bu durum söz konu değildir. Son derece kaliteli ses yalıtımı ve asmolen tavanlar ile bu durum profesyonelce ortadan kaldırılmıştır. Orhangazi Satılık Konut denince akla rahat ve huzurlu bir yaşam gelmektedir.